Administrator Aplikacji i Systemów Biznesowych [Poland]

Profil kandydata / wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w administracji systemem ERP w firmie produkcyjnej lub praca jako konsultant wdrożeniowy
  • Znajomość systemu ERP na poziomie administracyjnym i operatorskim
  • Znajomość komunikatów i architektury EDI
  • Umiejętność tworzenia planów awaryjnych i ich testowanie
  • Dobra znajomość zagadnień biznesowych ze szczególnym uwzględnieniem procesów finansowych, sprzedażowych i zakupowych, produkcji, gospodarka magazynowa
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i Linux
  • Dobra znajomość pakietu M365
  • Znajomość podstawowa ITIL w zakresie procesów zarządzania incydentem, problemem, zmianą, konfiguracją, ciągłością biznesową, odtworzenia środowiska ERP/EDI
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Główne obowiązki:

  • Administracja i nadzór nad prawidłowym działaniem systemu ERP
  • Monitoring systemów ERP/EDI oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Koordynowanie budowy plików wymiany lub definicji konektorów danych z ERP a innymi systemami grupy LUG
  • Dokumentowanie prac administracyjnych w ERP/EDI – podręcznik administratora
  • Prowadzenie log’a nadawania/zmiany/ odebrania uprawnień
  • Dokumentowanie zmian w systemie ERP/EDI, HRIS, PDM
  • Realizacja zmian programowych, modyfikacji, podniesienie wersji ERP/EDI wg procesu zarządzania zmianą

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

rekrutacja@lug.com.pl

LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11
65-127 Zielona Góra

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

LUG Light Factory Sp. z o.o. – dynamiczna firma w branży oświetleniowej. Więcej o nas na www.lug.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال